У селищі Зарічани освячено новий престол Свято-Миколаївського храму

22.05.2022

22 травня 2022 року, у Неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, перенесення мощей святителя Миколая архієпископа Мір-Лікійських чудотворця у Бар (Італія), митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив чин освячення престолу та храму на честь святителя Миколая чудотворця, в селі Зарічани, Житомирського району.

Його Високопреосвященству співслужили: міський благочинний протоієрей Віктор Голубовський, настоятель протоієрей Георгій Воробей, протоієрей Георгій Мірчук та протоієрей Іоанн Оверчук.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Після завершення богослужіння Владика Никодим привітав настоятеля, духовенство та усіх богомольців із визначною подією - освяченням нового престолу та оновленням храму.