У Прощену неділю Житомирський архіпастир очолив богослужіння у головному соборі обласного центру.

17.03.2013

17 березня 2013 року, в останню неділю перед початком Великого посту, так звану Прощену неділю, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святу Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира.

За богослужінням його Високопреосвященству співслужили клірики храму: архім. Філарет (Осіпов), ієрей Миколай Синюк та ієрей Роман Цукало. По завершенні Божественної Євхаристії були заготовлені та освячені Агнці, котрі будуть використовуватись на літургії Напередосвячених Дарів у середу та п'ятницю першої седмиці Великого посту.

Недільну проповідь на тему Євангельського читання виголосив клірик кафедрального собору, ієрей Миколай Синюк.