У неділю дванадцяту після П'ятидесятниці митрополит Никодим взяв участь у святкуваннях з нагоди 110-річчя Свято-Воскресенського храму міста Вінниці.

30.08.2020

30 серпня 2020 року, у неділю дванадцяту після П'ятидесятниці митрополит Никодим взяв участь у святкуваннях з нагоди 110-річчя Свято-Воскресенського храму міста Вінниці.

Божественну літургію з нагоди свята очолив митрополит Чорнобильський і Вишгородський Павел у співслужінні митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима та митрополита Вінницького і Барського Варсонофія. Владикам співслужили священики Вінницької єпархії та гості у священному сані. літургія відбулась просто неба.

По завершені соборного богослужіння та вшанування Пресвятої Богородиці, архієреї привітали настоятеля та вірян з воскресним днем.