У Любарському благочинні Житомирської єпархії освячено новозбудований храм в честь святого апостола і євангелиста Іоанна богослова.

09.10.2023

9 жовтня 2023 року, в день памʼяті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив чин освячення храму в честь однойменного святого у селі Коростки Любарського благочиння. Після освячення Престолу і храму відбулась свята Божественна літургія.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочиний Любарського округу протоієрей Миколай Шапіренко.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання і молитва за припинення війни та мир в Україні.

Після завершення богослужіння Владика Никодим привітав усіх присутніх із визначною подією - освяченням нового храму.

Пресслужба Житомирської єпархії.