У Любарському благочинні освячено нижній храм в честь великомученика Димитрія Солунського

08.11.2023

8 листопада 2023 року, в день памʼяті великомученика Димитрія Солунського, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив чин освячення нижнього храму в честь однойменного святого у селі Бичева, Любарського благочиння. Після освячення Престолу відбулась свята Божественна літургія.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочиний Любарського округу протоієрей Миколай Шапіренко та інші.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання і молитва за припинення війни та мир в Україні.

Після завершення богослужіння Владика Никодим привітав усіх присутніх із визначною подією та промовив слово проповіді.

Пресслужба Житомирської єпархії.