У храмах Бердичівського благочиння пройшли благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ

22.02.2023

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Неділю м’ясопусну, 19-го лютого 2023-го року, у парафіях Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви пройшли благодійні ярмарки, де пропонували традиційну для Масниці випічку. Зібрані кошти спрямовані на підтримку Збройних Сил України.

Стараннями, турботою і трудами настоятелів та парафіян міських і сільських храмів були приготовлені різноманітні страви Масляного тижня. Господині подбали про традиційну випічку та всілякі смаколики і солодкі напої: на ярмаркових столах можна було поласувати всім, чим душа бажає: млинцями, варениками, пиріжками, дерунами й тістечками на будь-який смак, а також скуштувати узвар і гарячий чай.

Під час благодійної акції були зібрані 24000 гривні для потреб військових. Крім того 3500 грн передані до сільських рад двох територіальних громад. Загальна сума пожертв становить 27500 гривень.

Творимо добро, підтримуємо ЗСУ та разом наближаємо нашу перемогу!

Прес-служба Бердичівського благочиння.