У Довжику вшанували 11-ту річницю відходу у вічність клірика Житомирської єпархії схіархімандрита Серафима (Загорського)

15.11.2023

15 листопада 2023 року, у Свято-Троїцькому храмі с. Довжик, що поблизу Житомира, відбулось заупокійне богослужіння з нагоди 11-ї річниці відходу у вічність клірика Житомирської єпархії схіархімандрита Серафима (Загорського).

З благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Божественну літургію очолив благочинний міста Житомира протоієрей Віктор Голубовський. Йому співслужив настоятель храму ієрей Святослав Губеня.

Після завершення літургії, на могилці спочилого священослужителя було звершено панахиду.

Наприкінці спільної молитви отець Віктор звернувся із словом проповіді до присутніх.

Пресслужба Житомирської єпархії.