У день віддання Пасхи Христової архієпископ Никодим звершив святу Божественну літургію у Свято-Параскевинському храмі с. Заріччя.

12.06.2013

12 червня 2013 року, у день віддання Пасхи Господньої, в древньому храмі на честь святої великомучениці Параскеви, що у селищі Заріччя, на окраїні смт. Ружин, було звершено урочисту Божественну літургію архієрейським чином.

Прихожани парафії, під святковий пасхальний передзвін зустрічали свого архіпастиря теплими щирими вітаннями, із запашним короваєм та пахучими квітами. Привітали Владику і були присутні на молитві і представники районної влади.

День віддання Пасхи Господньої особливий, адже під час літургії останній раз цьогоріч співаються урочисті пасхальні піснеспіви, молитвослів'я, духовенство христосується з вірянами та звершується пасхальний Хресний хід.

За богослужінням його Високопреосвященству співслужили: благочинний Ружинського округу прот. Михаїл Маркевич, настоятель Параскевинського храму прот. Володимир Бринзюк та окружне священство. Після завершення Божественної Євхаристії віряни мали змогу приступити до святих Христових Таїн.

Під час пасхального Хресного ходу, наприкінці свята, на чотири сторони храму було прочитане Євангеліє.

У своїй настановчій проповіді архієпископ Никодим привітав усіх із завершенням Великоднього періоду, наголосив прихожанам, щоб частіше відвідували дім Божий, приводили молодь та діток, щоб не забували тієї віри, яку сповідували наші предки багато віків.

Також Житомирський архіпастир відвідав будівництво нового Свято-Миколаївського храму у смт. Ружин, котрий має стати головною перлиною та прикрасою не тільки містечка, а й району.