У День Святого Духа Житомирський архіпастир молився у Зимненському жіночому монастирі. оновлено.

24.06.2013

24 червня 2013 року, на другий день Святої Трійці, Христова Церква урочисто відзначає День Свято Духа. Це святкування було встановлено у протидію єритикам та відступникам, котрі заперечували існування та благодатну силу третьої іпостасі Святої Трійці.

Цього дня, вже не один рік поспіль, у древньому Святогірському Свято-Успенському Зимненському жіночому ставропігійному монастирі, котрий знаходиться на Волині відбуваються торжества, адже на території обителі знаходиться унікальний храм на честь Святої Трійці.

На запрошення ігумені монастиря, матушки Стефани, урочиcту Божественну літургію в Троїцькому храмі обителі очолив архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужив Ректор Володимир-Волинського Регентського Духовного училища прот. Олексій Никитюк, а також клірики монастиря. Святкове Богослужіння оспівував сестринський хор.

Після завершення літургії був звершений святковий Хресний хід із подячним молебнем.

Архієпископ Никодим, привітав ігуменю Стефану з сестрами та присутніх вірян із святом П'ятидесятниці та Днем Святого Духа, а також передав вітання та благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира.