У День Святого Духа від Свято-Миколаївського собору Бердичева відправили черговий гуманітарний вантаж до Центрального пункту збору допомоги

13.06.2022

Тринадцятого червня, у День Святого духа, духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева надіслали до Центрального гуманітарного штабу міста чергову партію допомоги українським захисникам, вимушеним переселенцям і нужденним.

Одинадцяте червня – Вселенська Троїцька батьківська субота. Напередодні свята Трійці у православних храмах звершувалися заупокійні богослужіння, на яких вшановували пам'ять усіх від віку спочилих православних християн. Наступного дня віруючі відзначали П’ятидесятницю, а у понеділок – Духів день…

Тринадцятого червня від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева був відправлений гуманітарний вантаж до Центрального пункту збору допомоги для потреб воїнів Збройних Сил України, жителів із різних областей, які через війну оселилися в нашому місті, та нужденних і самотніх. Священство та парафіяни передали продукти харчування: хлібобулочні вироби, консервацію, різні смаколики тощо. Також був зібраний необхідний одяг для дорослих і дітей.

За благочестивою традицією у Духів день прийнято здійснювати добрі справи й допомагати тим, хто потребує підтримки, турботи та співчуття. У народі кажуть:

«Скільки віддаси в це свято – стільки й отримаєш, коли настануть важкі часи…»

На долю нашого народу випали тяжкі випробування. Вже протягом 110-и діб українські оборонці протистоять російським загарбникам, мужньо стримуючи ворога і даючи йому гідну відсіч на всіх напрямках. Протягом понад трьох місяців страшної війни ми всі разом продовжуємо наближати день Перемоги задля мирного життя під чистим небом нашої Батьківщини.

Прес-служба Бердичівського благочиння.