У Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства

24.10.2022

Двадцять четвертого жовтня у Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства, які очолив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков).

За усталеною традицією священство зустрічається на зібранні кожного місяця, щоб обговорити актуальні проблеми церковного життя і, зокрема, – єпархії та благочиння.

У понеділок седмиці 20-ї після П’ятидесятниці , 24-го жовтня, голова зборів, благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков), розпочав спілкування з розгляду питань, які піднімалися 21-го жовтня на зібранні благочинних Житомирської єпархії у Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі.

Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, подякував за організацію збору коштів для потреб Збройних Сил України 14-го і 16-го жовтня, який проходив в усіх храмах Житомирської єпархії Української Православної Церкви. В цілому, повідомив Владика, сума пожертв становить 231000 гривень. Під час зборів благочинних надійшла пропозиція надіслати адресну допомогу пораненим військовим. Нині 70 українських захисників перебувають на лікуванні в обласному госпіталі.

Продовжується збір гуманітарної допомоги для насельників Святогірської лаври та переселенців, які знайшли в ній прихисток, наголосив голова зібрання духовенства Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков). У парафіях формують вантажі з продуктами харчування, картоплею та іншими овочами, консервацією, борошном тощо для відправлення до обителі, яка постраждала від російської збройної агресії і потребує підтримки. Незабаром, орієнтовно на початку наступного місяця, велику партію допомоги від Житомирської єпархії доправлять бусами до Свято-Успенської Святогірської лаври – духовної перлини східної України.

Наприкінці зборів отець благочинний закликав духовенство до ревного служіння Богу, Церкві та людям, до посилених молитов за мир в Україні, за наш народ та військо.

Збори священства завершилися спільною молитвою.

Прес-служба Бердичівського благочиння.