Таїнство Соборування

17.03.2014

8 березня 2014 року в Свято-Миколаївському храмі смт.Червоноармійськ була відслужена Божественна літургія, перед Соборуванням віруючі приступають до таїнства сповіді і причастія. Єлеосвячення, – одне із семи Таїнств Православної Церкви, встановлене ще в часи Апостолів для хворих людей. В цьому Таїнстві відбувається відпущення забутих, несповіданих гріхів (але не свідомо прихованих!). Тому вдаються до Таїнства Єлеосвящення не тільки хворі, але і фізично здорові люди, особливо під час Великого Посту. І дійсно, після Соборування багато з тих, що хворіють зціляються, полегшується фізичний та духовний стан людини. Прикладів зцілень - безліч. Жива віра приходить не від чудес, а від сприйняття серцем, коли його торкнеться Благодать Божа, символ якої є єлей (освячене масло).

Прес-служба Свято-Миколаївського храму смт.Червоноармійськ

Таїнство Соборування