ТАЇНСТВО ПОКАЯННЯ РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

25.12.2014

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, дев’ятого грудня відбулась чергова зустріч духовенства Романівського благочиння у Свято-Успенському храмі смт Романів.

В день пам’яті преподобного Аліпія стовпника було звершено соборно Божественну Літургію. Священики приступили до таїнства сповіді, усі в єдинстві віри й любові причастилися святих Христових Таїнств.

По закінченню богослужіння пройшло зібрання. Благочинний передав священству району новини, події та благословіння Владики Никодима, які розглядались на зборах у м. Житомирі. Радісною новиною стало очікування Блаженнішого Митрополита Онуфрія 19 грудня, приїзд якого приурочено освяченню Хресто-Воздвиженського кафедрального собору у м. Житомирі. Владика, знову і знову наголошуючи на важливості, повторив призив до наполегливої духовної та церковної праці, бажаючи усім Божої допомоги.

Прес-служба Романівського благочиння.

ТАЇНСТВО ПОКАЯННЯ РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ