Святогірському Успенському Зимненському монастирі на Волині виповнилось 1015 років від заснування та 25 років відродження.

24.09.2016

24 вересня 2016 року, у суботу, древній та відомий в Україні Святогірський Свято-Успенський Зимненський жіночий ставропігійний монастир, що на Волині, вшановує своє 1015 - річчя заснування та 25-річчя відродження. Такой цього дня в обителі вшановують чудотворний образ Божої Матері іменований "Зимненська".

З нагоди пам'ятних подій та свята на честь ікони Богоматері в монастирі відбулись святкові урочистості, в яких взяв участь керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященніший архієпископ Никодим.

Божественну літургію за співслужіння архієреїв УПЦ, духовенства Володимир-Волинської та інших єпархій очолив Предстоятель УПЦ, Блаженніший Митрополит Онуфрій.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після богослужіння навколо обителі був звершений хресний хід.