19.04.2012

Свято в Новогуйвинську.

Багато у світі знаменних подій, та найголовніша – Воскресіння Христове. Це велике християнське свято, тріумфальний день православної віри, знамення перемоги Господа над гріхом і смертю, початок буття нового світу, спокутуваного і освяченого Господом Ісусом Христом.

У переддні Великодня ретельно готувалися до цієї події учні молодшого, середнього класів недільної школи, що діє при храмі Святого преподобного Сергія Радонезького в селищі Новогуйвинському Житомирського району Житомирської області.

Свято в Новогуйвинську.

Під час Великого посту діти були в очікуванні цього найбільшого свята і готувалися зробити його яскравим, радісним і веселим. Виготовляли власноруч святкові вироби : писанки, вітальні листівки, малюнки, випустили газету «Христос Воскрес», оформили у храмі виставку «Зустрічаємо Великдень».

Цього року, як ніколи, Великодній день був урочистим для вихованців недільної школи. Частина дітей на кліросі разом з хором виводили святкові тропарі та кондаки, зачаровуючи і дивуючи присутніх у храмі людей своїми ніжними голосочками

Свято в Новогуйвинську.

На другий день свята, 16 квітня, учні недільної школи виступили перед парафіянами храму зі святковою програмою, що включала літературну композицію, Великодні піснеспіви та виставу за мотивами народної казки «Колобок». Уролі діючих осіб були лісові звірі, які усвідомлюючі зміст свята Воскресіння Христового, виявляють милосердя і дарують свою радість іншим. У цьому дійстві батюшці також відведено роль, яку успішно відтворив о. Димитрій ( Терещук), пояснивши дійовим особам величність та значимість Святої Паски і подарував великодній кошик з писанками та крашанками. Акордом у виставі прозвучали слова, вимовлені всіма персонажами : «Треба Богу молитись і радість свою іншим дарувати. І тоді вона стане великою, що на весь світ вистачить!».

Усіх вихованців недільної школи о. Димитрій привітав подарунками : дитячими молитовниками, святковими іконками і, звичайно, солодощами. Великою несподіванкою і радістю для дітей було благословіння батюшки піднятися на дзвіницю. Довго лунав у селищі великодній передзвін. Він був по-особливому грайливий і веселий у виконанні дітей разом з настоятелем храму!

Прес-служба Житомирського районного округу.

Свято в Новогуйвинську.Свято в Новогуйвинську.Свято в Новогуйвинську.Свято в Новогуйвинську.