Свято в колі друзів на честь Дня медичного працівника

18.06.2017

Бравурна музика духового оркестру, яскраві кольори квітів і білі повітряні кульки – на подвір’ї Бердичівської центральної міської лікарні люди в білих халатах відзначали своє професійне свято. Громадськість вшановувала представників найгуманнішої та найблагороднішої професії, дякуючи їм за радість здоров’я та диво життя. В урочистості взяло участь духовенство Бердичівського благочиння.

Привітати медичних працівників зібралося чимало мешканців Бердичева. Міський голова Василь Мазур звернувся до великого колективу ЦМЛ із теплими побажаннями: «Щиро дякуємо вам – тим, хто піклується про здоров’я бердичівлян. Наша лікарня прагне бути кращою в області. Якщо будемо діяти разом, матимемо тільки позитивний результат». У травні комісія з обласних спеціалістів високо оцінила роботу закладу і присвоїла Бердичівській ЦМЛ вищу акредитаційну категорію.

Народний депутат України Олександр Ревега подякував винуватцям червневої урочистості від імені дорослих та маленьких жителів міста за людяність, професіоналізм і витримку: «Ви відповідаєте за найдорожче і даруєте надію на життя. Нехай нова медична реформа буде вам лише на добро!» Народний обранець передав колективу подарунок: дороговартісне ендоскопічне обладнання і пообіцяв: ближче до осені дитяча поліклініка відкриє свої двері в іншому, відремонтованому сучасному приміщенні. Меценати й друзі ЦМЛ, представники громадської організації «Вибір Бердичева»: Олексій Ястремський, Юрій Шелухін та Броніслав Гіневський – привітали колектив «найкращої в Україні міської лікарні», вручивши переносний апарат УЗД японської фірми «Hitachi». До святкових поздоровлень приєдналася лікар-експерт благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» Лілія Матієць.

Цього дня кращі представники чисельної когорти тих, хто причетний до життєво необхідного людяного служіння, отримали Почесні грамоти, Подяки і грошові премії з рук очільника міста, народного депутата, керівництва лікарні та шановних гостей. Окремі привітання – медичним працівникам, які самовіддано виконують свій професійний обов’язок в умовах військових дій. Музичні подарунки підготували артисти міського Палацу культури ім. О. Шабельника й обдаровані діти медичних працівників. Солістки Вікторія Петренко і Олена Якимчук порадували натхненним співом, а Марія та Софія Поліщуки – хореографічним етюдом. Бердичівські медики не лише надають допомогу, здійснюють профілактику, лікують та перемагають хворобу, вони – надзвичайно талановиті й творчі. Жіночий вокальний ансамбль «Перлина», лауреат конкурсу «Ліра Гіппократа», потішив присутніх українськими піснями. На святі вітали команду Бердичівської ЦМЛ – переможницю ХХІV обласних спортивних ігор серед працівників галузі охорони здоров’я, котрі змагалися з шести видів спорту. Теплі слова адресували ветеранам медицини, якими пишаються молодші колеги.

Вихованці Недільної школи «Іскринка» при храмі ікони Божої Матері «Цілителька», що розташований на території міської лікарні, разом із своїм керівником Галиною Могилевич віршували і співали для тих, хто служить людям на ниві медицини. Юні парафіяни нерідко вітають лікарів зі святами православного календаря, даруючи їм свою творчість. Керівництво Бердичівської ЦМЛ допомогло учням та викладачам Недільної школи, виділивши приміщення для проведення занять. Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков привітав усіх із всенародним святом і побажав медичній спільноті здоров’я духовного й тілесного: «Лікувати людей – особливий дар. Успіхів вам у служінні ближнім, Божої допомоги в нелегкій праці. Нехай благодать Божа покриє всіх вас».

Наприкінці святкової програми до своїх колег звернулися головний лікар міського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Хорошун та головний лікар Бердичівської ЦМЛ Лариса Бабікова, зичачи їм «чудових подій у житті, професійних звершень, миру й спокою, поваги та підтримки суспільства». Не обійшлося і без поздоровлень від вдячних пацієнтів. Щасливі батьки новонароджених низько вклонилися медичним працівникам: «Нехай ваші золоті руки, як ангельські крила, будуть легкими. Добра вам, тепла і щастя».

У синє небо злетіли легкі повітряні білі кульки – символ нових починань, радісних подій, надії та миру.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Свято в колі друзів на честь Дня медичного працівника