Свято-Успенський архієрейський собор. Розпочались урочистості з нагоди святкування Подільської ікони Божої Матері!

04.09.2019

4 вересня 2019 року, у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира розпочались урочисті богослужіння з нагоди шанування чудотворного образу Матері Божої "Подільська".

Цьогоріч свято є надзвичайно особливим, адже вперше в історії у древній Подільській церкві зібрались усі чудотворні ікони Богоматері, а це сім образів: Подільська, Тригірська, Вільшанська, Колодіївська, Бежівська, Пряжівська та окремий список із Подільської ікони (с. Скоморохи). В усіх образів своя дивна історія, різний час написання та різноманітне прославлення, але нині вони зібрані під куполом Успенського собору для поклоніння бажаючих.

Святкове вечірнє богослужіння у співслужінні священиків Житомирської єпархії очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Під час звершення Всенічної віряни мали змогу приклонитися та помолитися перед святинями.

Після закінчення поієлею Владика привітав усіх присутніх із великим торжеством православної Житомирщини.