Свято у Троїцькому храмі села Стара Чорторія Любарського району.

26.06.2013

І ще одне своє Храмове свято відзначив величний Свято–Троїцький храм що стоїть на березі річки Случ села Стара Чорторія Любарського району. Більше ста років у цьому храмі величають та оспівують образ Святої Трійці, адже Вона є небесним захистом над цим селом та цим величним храмом.

Для прихожан цього храму це є значуща подія бо оспівана вона їхніми прабатьками і наслідуючи їх вони і зараз линуть в Святий храм. Доторкаючись невидимих духовних Святинь, як Свята Євхаристія кожен присутній у цій церкві духовно переноситься у період життя Ісуса Христа, адже він об’єднує і досі навколо себе боголюбивих чад як і Святих Апостолів.

Це свято приїхали розділити з настоятелем протоієреєм Тарасієм Гаврилівим запрошене духовенство : благочинний Любарського району протоієрей Микола Шапіренко, благочинний Андрюшівського району ієромонах Макарій Гаврилів та запрошені священники. Знову об’єднуємося за Божествиною літургією і розділяємо це свято з присутніми: духовенством та запрошеними гостями і прихожанами цього Святого храму. Велич свята наповнює душі всіх присутніх і знову возвеселяє цією духовною радістю.

Прес-служба Любарського благочиння.

Свято у Троїцькому храмі села Стара Чорторія Любарського району.