Свято у Будичанах.

25.12.2013

19 грудня день памяті великого угодника Божого святого святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійського чудотворця, цей день чекає вся дітвора,пише листи Святому Миколаю і чекає подарунків. Ще з давніх часів діти, і не тільки вони, а всі християни чекали на зимового Миколу, свято вірили, що попросиш те одержиш.

Прийшли інші часи і великого угодника Божого замінив дід мороз і санта клаус, вже вони носили дітям подарунки. Знову змінились часи, повіяв теплий вітер душевності в школах знову згадали за святителя Миколая і його дарунки. За подарунками начисто забули, що це був великий ревнитель віри християнської «образ кротости». Душевність почала мінятись на духовність, тепер наші діти, а особливо вихованці недільних шкіл знають життя і подвиг святителя Миколая, знають його як милостивого скорого на поміч святого, можуть розповісти про всі його чудеса. Чудес чекали вихованці недільної школи при Свято-Покровському храмі с. Будичан та і всі школярі Будичанської школи 1-3 ступенів.

13 грудня завітали до школи гості архієпископ Никодим губернатор області С.М. Рижук, діти порадували шановних гостей музичною композицією про святителя Миколая і розчулені гості пообіцяли дітям сюрприз на 19 грудня. З самого ранку діти чекали до школи гостей, заглядали у вікна дивились на шлях, і ось довго очікувальна хвилина, гості на порозі, діти поспішають до актової зали. Це отець Андрій, настоятель сільського храму, представник архієпископа Никодима ієрей Роман Цукало, представник губернатора М. Самчик внесли подарунки дітвора славила cвятителя Миколая, архієпископа Мір Лікійського чудотворця.

Отець Роман передав поздоровлення діткам зі святом від керуючого Житомирською єпархією, передав подарунки М. Самчик в свою чергу передав вітання від губернатора та його дружини, завершив свято своїм словом повчання отець Андрій. Тепер діти прийдуть у неділю до храму дякувати святому Миколаю за дарунки.

Прес-служба Чуднівського благочиння.

Свято у Будичанах.