Свято-Троїцький кафедральний собор у Новоград-Волинському відзначив свою 18-ту річницю від освячення.

19.09.2016

19 вересня 2016 року, в день пам'яті Чуда святого архістратига Божого Михаїла в Хонех, величний та оновлений Свято-Троїцький кафедральний собор у Новоград-Волинському відзначає свою 18-ту річницю від освячення.

На святкову Божественну літургію з нагоди події зібралось духовенство собору та благочиння, а також гості із інших благочинь та мешканці самого міста.

Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Під час святої літургії була піднесена молитва за мир в Україні.

Після закінчення служби архієпископ Никодим привітав духовенство та прихожан із святом, побажав аби святий собор ще багато років був для кожного вірного благодатним джерелом, завдяки котрому можна отримати спасіння душі та життя вічне.