Свято Різдва Христового у Свято-Троїцькому храмі м. Бердичева

09.01.2019

Сьомого січня в особливій святковій обстановці настоятель Свято-Троїцького храму м. Бердичева протоієрей Михаїл Гоюк звершив Божественну Літургію. Молитовна радість празника Різдва Христового об’єднала велику кількість православного люду.

Різдвяне Богослужіння, сповнене радісних піснеспівів, торкнулося найпотаємніших струн душі віруючих. Єдиними устами і єдиним серцем вони славили Господа молитвами, дякуючи за милості й щедроти.

Святковому Богослужінню додав урочистості гармонійний спів хористів Свято-Троїцького храму. У день, коли з найбільшою глибиною і радістю ми переживаємо зустріч із Богом, люди зверталися до Господа з проханнями про мир і спокій у родинах та в нашій країні. Цього святкового дня багато парафіян: дорослих, юних і зовсім маленьких – із трепетом приступили до Таїнства Святого Причастя.

Настоятель Свято-Троїцького храму протоієрей Михаїл Гоюк привітав усіх із великим святом, побажавши, «подібно біблійним волхвам, принести Богонемовляті Христу свої дари: замість золота – щиру любов, замість ладану – теплі молитви, замість смирни – добре ставлення до ближніх».

Вихованці Недільної школи разом зі своїми батьками прийшли відсвяткувати Народження Спасителя Господа нашого Ісуса Христа. За багаторічною традицією вони отримали з рук священика яскраві Різдвяні подарунки із солодощами. Храмом розходилися українські колядки, до чистих голосів півчих приєднували свій спів усі, хто прийшов на Богослужіння…
Готуючись до свята, парафіяни прикрасили церкву різнокольоровими вогниками, живими квітами та хвойними гілками, що символізують вічне життя. Пишні зелені ялинки дивували око ніжними ажурними фігурками янголят і тендітними білими сніжинками. У Різдвяному вертепі за євангельським сюжетом можна було побачити Пречисту Діву Марію з Новонародженим Ісусом…

Нехай Віфлеємська зірка вказує кожному шлях до Господа, нехай осяює світлом правди, миру і любові кожне серце, кожну оселю… Христос Народився! Славімо Його!

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Роздiл: 
Новости Благочиний