Свято Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії

16.10.2013

Похмурим і дощовим видався цього року день 14 жовтня. Однак це жодним чином не захмарило свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії у Попільнянському благочинні. Особливо світлим і піднесеним було воно у парафіях селища Попільні та сіл Паволочі і Котлярки, де в цей день молитовно відзначали престольні свята.

Розпочалося святкування у всіх цих селах з акафіста та молебня і освячення води. Далі – святкова Божественна літургія.

У райцентрівському храмі богослужіння очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис, у Котлярці і Паволочі – настоятелі тамтешніх храмів протоієреї Віктор Нанівський та Миколай В’юк.

У кожному храмі всі бажаючі причастились святих Божественних Таїн. Примітно, що серед причасників було чимало дітей. Загалом у всіх храмах благочиння стало доброю традицією, щоб юні вихованці недільних шкіл у престольне та інші свята вітали духовенство віршиками та піснеспівами. Не стало винятком і нинішнє свято.

У Свято-Миколаївському храмі селища Попільні нарівні з дорослим церковним хором співав дитячий.

Завершувалися святкування хресними ходами навколо храмів та святковими трапезами.

А ввечері того ж дня у райцентрівському храмі прихожани та гості молились Господу нашому Ісусу Христу і Пресвятій Богородиці за мир і спокій для села Попільні, де православний храм опинився на грані розколу.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Свято Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії