Свято на Ружинщині

13.11.2017

10 листопада день шанування святої великомучениці Параскеви П'ятниці особливий для всіх мешканців Ружинщини. Своє храмове свято відзначає один із древніх храмів Ружинської землі в с. Заріччя.

З самого ранку люди поспішали для того щоб молитовно вшанувати святу угодницю Божу до храму.

Перед Божественною літургією було звершено водосвятний молебень з акафістом.

Таїнство Євхаристиї в співслужінні духовенства очолив клірик Свято-Параскевського храму, в.о благочинного протоієрей Богдан Бабич.

Розділити духовну радість приїхали майже всі священики Ружинського округу, гості з Андрушівського, Новоград-Волинського церковних округів та з Хмельницької єпархії.

Під час Богослужіння підносили до Всемилостивого Бога особливі прохання та сугубу молитву за мир в нашій державі.

Після запричасного до вірян з повчальним словом звернувся настоятель Свято-Михайлівського храму с. Ягнятин ієрей Іоан Кузан, який підкреслив особливість сповідницького життя.

Також всі богомольці звершили традиційний хресний хід навколо храму, після якого протоієрей Богдан привітав священиків та вірян зі святом, також від імені духовенства Ружинського церковного округу та мирян висловив слова подяки настоятелю Свято-Георгієвського храму протоієрею Михаїлу Маркевичу за багаторічний послух благочинного на ниві Христовій. В свою чергу прот. Михаїл представив мирянам в.о. благочинного та побажав сил, мудрості, терпіння та натхнення в несінні цього Хреста.

Свято продовжилось святковою трапезою.

Прес-служба Ружинського благочиння.

Свято на Ружинщині