Свято на парафії.

23.05.2013

21 травня Православна Церква звершує пам'ять святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова. У Свято-Різдва-Богородичному храмі с.Піщів, Новоград-Волинського Преображенського округу по особливому почитають святого апостола.

До початку 60-х років в селі був храм присвячений цьому святому, але в наші дні збереглося джерело, де завжди в цей день освячують воду. За архівними данними - ще з 1779 року до цього джерела звершувався хресний хід. Цього дня Божественну Євхаристію очолив благочинний округу прот. Стефан Маркевич.

На свято загалом прибули 19 священиків Новоград-Волинського Преображенського, Новоград-Волинського Троїцького, Баранівського округів, та Корецького благочиння Рівненської єпархії. Соборно служилось з вечора Всенічне Бдіння, яке очолив настоятель храму прот.Сергій Матвійчук. Після служби отець благочинний виголосив проповідь, в який ясно окреслив труди та подвиги улюбленного апостола Христового. Потім був звершений хресний хід до джерела та освячення води. Свято закінчилось святковою трапезою.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Свято на парафії.