Свято-Миколаївський храм у Попільні відзначив храмовий день!

26.05.2018

22 травня 2018 року, в день шанування пам'яті перенесення чесних мощей святого чудотворця Мір-Лікійського святителя Миколая, у Свято-Миколаївському храмі смт. Попільня відбулась святкова Божественна літургія.

У співслужінні духовенства благочиння молитву очолив настоятель храму, благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис. На свято в честь Небесного покровителя храму зібралось багато місцевих жителів та гостей.

Після закінчення святої Євхаристії духовенство та віряни обійшли храм хресною ходою. Під час звершення молитви читалось святе Євангеліє і священики окропляли усіх святою водою.

На завершення торжества отець благочинний подякував священикам і мирянам за спільні молитви та привітав присутніх із святом чудотворця Миколая. Також усіх вітали дітки воскресної школи.

Прес-служба Попільнянського благочиння.