Свято-Благовіщенський собор Коростишева надав для потребуючих уже п'яту партію гуманітарної допомоги!

21.07.2022

20 липня 2022 року, до Свято-Благовіщенського собору міста Коростишів було доставлено чергову, уже п'яту партію благодійної гуманітарної допомоги. Цю допомогу, як і попередні, було організовано трудами настоятеля храму, благочинного Коростишівського району архімандрита Якова (Шумова) та з допомоги людей доброї волі.

Цього разу прибули продукти харчування першої необхідності, дитяче харчування, предмети особистої гігієни, медикаменти та багато іншого загалом вагою понад півтори тони та на загальну суму близько трьохсот тисяч гривень.

Благодійна допомога була роздана жителям міста Коростишів, які є потребуючими, багатодітним сім'ям, людям з інвалідністю, біженцям та переселенцям, людям пенсійного віку, малозабезпеченим, а також на спеціальні будинки та організації.

Загалом можливостями Свято-Благовіщенського собору та трудами його настоятеля, архімандрита Якова (Шумов) було уже надано допомогу на загальну суму понад один мільйон триста тисяч гривень.