Святий Миколай не оминув і Андрушівщину

20.12.2018

Зимовий день подарував тепло душам, що прагли звернутися до Бога з молитвою на свято Святителя Миколая.

Чудотворець Миколай відомий всьому світу своїми благами справами, які завжди творив таємно, щоб уникнути слави на землі. Але промислом Божим не зміг залишитися він не помітним, а просіяв яскравим прикладом для людей у великій славі. Допомагає і до цих часів Угодник Божий у самих безнадійних, здавалося б, ситуаціях, із самого дна здатен підняти потопаючих,- настільки сильна і цінна його молитва перед Господом.

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Андрушівка стало традицією 19 грудня дарувати дітворі подарунки на знак пам’яті про добрі вчинки Чудотворця Миколая. Вихованці недільної школи підготували вірші та пісні, з яких прихожани дізналися про життя Св. Миколая, а також закликали робити більше добрих справ з любов’ю в серці. Кожне дитя після виступу отримало солодощі від настоятеля храму отця Миколая.

Прес-служба Андрушівського благочиння.