Святий апостоле Андрію Первозванний, моли Бога за нас!

15.12.2011
Святий апостоле Андрію Первозванний моли Бога за нас.

13 грудня 2011 року в Свято – Троїцькому храмі в смт. Любар зібрались священики всього благочиння на торжество та Таїнство сповіді.

Свято розпочалось Божественною літургією у якій прийняло участь духовенство нашого району.

За святковою службою, у молитві до апостола Андрія Первозванного, священики звернулись у своєму покаянні, адже у ці дні святого посту душа кожного прагне принести своє покаяння, і, саме це, знову об’єднує нас за Святою Євхаристією.

Це не тільки приклад, це молитовне піднесення для інших, та ще один призив принести свою душу в дар Богові і покласти її на Святий Вівтар за свої гріхи та гріхопадіння.

Найбільшою радістю є момент, коли приймаєш найцінніший дар у своєму житті, Святі Тайни: Тіло і Кров Господню і по цьому відчуваєш нескінченну благодать Божу.

В милості Божій ми знову єднаємось, і у ній прагнемо провести кожен у своєму храмі наступні Літургії, під час яких пробудити до покаяння ввірену кожному з нас боголюбиву паству.

Ця святкова радість є ще більшою, тому що у цей день, в 1991 році, по волі Божій та Його милості, почалось перше богослужіння у нашому Свято – Троїцькому храмі.

Прес-служба Любарського округу

Святий апостоле Андрію Первозванний моли Бога за нас.Святий апостоле Андрію Первозванний моли Бога за нас.