«Святителю Отче Миколаю, моли Бога о нас»

25.12.2013

Сьогодні кожен православний християнин прославляє святителя Миколая, як святого угодника Церкви Христової, який завжди допомагає кожній родині й кожній людині, яка молитовно просить його допомоги. Це дуже показово, оскільки до порожнього колодязя за водою ніхто не піде. Кожен із нас хоча б раз у житті звертався за допомогою до святителя і чудотворця Миколая й отримував її.

Так і в селі Нехворощ, Андрушівського благочиння сьогодні возносили, за Божественною літургією, молитву до святителя Миколая. Після закінчення літургії настоятель храму Казанської ікони Божої Матері ієр. Сергій Саванчук по благословінню Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Володимира відслужив молебень про примноження любові у день пам'яті святителя Миколая чудотворця.

Також у цей святковий день до храму прибули дітки, які у своїх віршованих рядках восхваляли святого угодника Божого. Після виступу, ієрей Сергій подякував маленьким прихожанам за гарні вірші і духовно піднесений настрій, привітав усіх зі святом, а діткам роздав солодкі подарунки.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

«Святителю Отче Миколаю, моли Бога о нас»