«СВЯТА ПАСХА ЙДЕ ДО ХАТИ, БУДЕМО ВЕЛИКДЕНЬ СВЯТКУВАТИ!»

29.04.2014

Христос Воскрес!
Співає квітень,
Земля прокинулась від сну
І, щирим сонечком зігріта,
Стрічає радісно весну.

20 квітня увесь християнський світ відзначав свято Пасхи або, як у народі кажуть, Великдень.

Великдень! Сама назва вказує на те, що це не звичайний, а великий день. Величне свято, яке споконвіку символізувало перемогу над силами темряви і зла, уособлювало примирення і прощення.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! – так зустрічали 21 квітня у Світлу Седмицю один одного прихожани та дітки недільної школи у храмі Святих Царських мучеників і страстотерпців м.Новограда-Волинського!

Після завершення святкового Богослужіння вихованці церковної школи привітали настоятеля храму протоієрея Петра Зінчука та усіх присутніх зі святом Святої Пасхи, відкривали Богові свої душі, просили наповнити їх духовною силою і надією. Вірші, піснеспіви, славословлення, що звучали з вуст дітвори, у закуточках дорослих сердець відкривали доброту, радість, любов. За таке чудове привітання малеча отримала з рук священика солодкі подарунки.

22 квітня протоієрей Петро був запрошений на святкування Світлого Христового Воскресіння до учасників клубу за інтересами «Натхнення» (Центральна дитяча бібліотека). Малеча розіграла цікаву пасхальну сценку, яка розвеселила всіх присутніх.

Пасхальне свято стає для кожного з нас ще одним початком нового, доброго, кращого життя. Ми і наші рідні, у ці весняні дні, відчуваємо повноту життя, щедрості нашої землі та родинного тепла.

Чудо Христового Воскресіння об’єднує усіх християн у ці святкові Пасхальні дні в одну велику гарну родину, об’єднує вірою у перемогу світла над темрявою, а добра над злом.

Подаруй нам, Господи, любов, радість, мир, злагоду та спокій у наші серця і душі.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Прес-служба Царських мучеників і страстотерпців м.Новоград-Волинський.

«СВЯТА ПАСХА ЙДЕ ДО ХАТИ, БУДЕМО ВЕЛИКДЕНЬ СВЯТКУВАТИ!»