Священство радиться.

23.10.2013

17 жовтня в храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Чуднові пройшли чергові збори Чуднівського благочиння. Головував на зборах благочинний протоієрей Андрій Змієвський. Чергова зустріч духовенства почалася інформацією отця Андрія про питання які піднімалися на засіданні єпархіальної раді в місті Житомирі.

Обговорювались важливі питання приходського життя. По благословінню правлячого архірея кожна сільська парафія отримала ікону священномученика Павла Житомирського з частинкою мощей. Отець Андрій уточнив дату сповіді духовенства на Різдвяний піст. Зверталася увага на благоустрій території та охоронну сигналізацію сільських храмів. Благочинній повідомив, що в благочиння будуть принесені мощі Святителя Луки Кримського, дата уточнюється.

Прес- служба Чуднівського благочиння.

Священство радиться.