СВЯЩЕНИКИ РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ОСВЯТИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ЗАГИБЛОМУ БІЙЦЮ АТО РУСЛАНУ КОТВІЦЬКОМУ

21.10.2016

Минулого четверга в Карвинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів урочисто відкрили меморіальну дошку, яка нагадуватиме нинішньому та всім наступним поколінням школярів і педагогів, усім односельчанам, що в цьому закладі навчався справжній герой та патріот України Руслан Ростиславович Котвіцький. Він загинув у зоні АТО 24 жовтня 2015-го.

А через шість днів мужнього воїна, турботливого сина й брата, люблячого батька, доброго до кожного співвітчизника чоловіка всім селом проводжали в його останню путь.

Пам’ятну дошку при вході в Карвинівську школу освятили благочинний Романівщини протоієрей Ярослав Коверчук, настоятель Петро-Павлівського храму с. Карвинівка протоієрей Василій Коверчук та настоятель Свято-Петропавлівської церкви смт Биківка протоієрей Миколай Конончук.

–Допоки ми живі – житиме пам’ять про Руслана Котвіцького, – обіцяли ведучі хвилюючого заходу. – Воїн проводжатиме поглядом кожного, хто заходить у його рідну школу, нагадуватиме всім, що він віддав своє молоде життя, аби ми, українці, жили в мирній, квітучій державі.

Прес-служба Романівського благочиння.

СВЯЩЕНИКИ  РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ОСВЯТИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ЗАГИБЛОМУ БІЙЦЮ АТО РУСЛАНУ КОТВІЦЬКОМУ