Священик провів екскурсію для дітей-чорнобильців.

26.07.2013

Священик провів екскурсію для дітей-чорнобильців.На цьому тижні, вже невперше група дітей-чорнобильців, у кількості 45-ти чоловік, відвідали місто Житомир та його головні святині.

У паперті Спасо-Преображенського кафедрального собору, юних паломників радісно зустрів клірик храму ієрей Миколай Синюк. Священик роздав діткам святі просфори та іконочки, після чого розповів доволі цікаву історію величного собору. У самому ж храмі діти поставили свічечки, помолились за своє здоров'я та довголіття, приложилися до головних святинь та чудотворних ікон. Священик провів екскурсію для дітей-чорнобильців.Отець Миколай детально розповів про кожен образ його почитання та історію. Також священик провів діток на вершину дзвіниці собору та на клірос архієрейського хору.

Священик провів екскурсію для дітей-чорнобильців.Із радісним настроєм всі разом вирушили до іншої святині - Свято-Успенського архієрейського собору, де діти послухали історію виникнення храму та його головної святині - чудотворної ікони Божої Матері "Подільської".

Остання зупинка паломницької групи - Свято-Анастасіївський жіночий ставропігіальний монастир. В обителі діткам провели цікаву екскурсію по території та нижньому храмі головного собору, на честь святого преподобного Серафима Саровського. Сестри обителі також напоїли всіх смачним монастирським чаєм та нагодували печивом.

Священик провів екскурсію для дітей-чорнобильців.