Священик привітав маленьких дошкільнят і школяриків із Різдвяно-новорічними святами!

30.12.2018

Різдвяно-новорічні свята тривають. Вони зазвичай починаються із Дня Святого Миколая. Двадцять восьмого грудня настоятель Свято-Михайлівського храму с. Маркушів архімандрит Мануїл (Бицик) привітав маленьких учнів школи на святковому ранку.

В актову залу навчального закладу завітала чарівна пані Казка. І закружляли сценою сніжинки, засяяли зірочки, заспівали, затанцювали улюблені персонажі книжок та мультиків – батьків і вчителів порадували юні обдарування з дитячого садка та початкових класів школи.

З особливою увагою малеча й дорослі слухали повчальне слово настоятеля Свято-Михайлівського храму с. Маркушів архімандрита Мануїла (Бицика): «День Святого Миколая – покровителя дітей – одне з найулюбленіших зимових свят, саме з нього починається підготовка до Нового року і Різдва Христового. Великий угодник Божий дарував любов та милосердя усім, хто потребував допомоги, хто звертався до нього з надією. Його шанує весь християнський світ за відданість вірі і Святій Церкві, за добродійне життя та справи милосердя, за численні дива, які звершує і нині… Наслідуйте приклад Святителя Миколая, любіть одне одного, прощайте, даруйте радість, творіть гарні справи, і життя наше буде кращим…»

Дітлахам адресували теплі привітання директор Маркушівської ЗОШ Людмила Михальченко, вчителі школи, вихователі ЗДО «Пролісок» й герої казок. Священик подарував малюкам ляльковий театр, щоб вони разом із педагогами-наставниками могли готувати вистави, думати і переживати, прагнути й мріяти...

Звичайно ж, свято не обійшлося без солодощів, розваг, приємних несподіванок і спільних фотографій біля Різдвяного вертепу та красуні-ялинки.

Прес-служба Бердичівського благочиння.