Священик привітав дітей школи-інтернату зі святом Хрещення Господнього!

21.01.2020

Двадцятого січня настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька», що на території Бердичівської міської лікарні, протоієрей Роман Бойков привітав вихованців та педагогів КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» зі святом Богоявлення і окропив Водохресною водою.

У день Хрещення Господнього вчитель Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева Юлія Омельчук розділила з дітьми інтернату світлу радість події Богоявлення і провела чергове заняття, розказавши про історію та традиції свята. В понеділок, 20-го січня, коли Свята Православна Церква вшановує Собор Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, після Божественної Літургії до навчального закладу завітали настоятель храму ікони Божої Матері «Цілителька протоієрей Роман Бойков і півчі кліросу головного храму благочиння. Їх чекали, їм раділи і щиро вітали учні, гостинно зустрічаючи на ґанку. У вестибюлі КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» – особлива атмосфера, навіяна дивовижними Різдвяно-новорічними святами: фігури казкових персонажів, виставки зимових малюнків і творчих робіт юних умільців та цікаві фотозони, а в кабінетах ще радують око пухнасті красуні-ялинки і яскраві прикраси та гірлянди. Протоієрей Роман Бойков привітав вихователів, учителів та школярів, які ставляться до священика з особливою довірою, глибокою повагою та любов’ю, з великим християнським святом: «Кріпості вам духовних та тілесних сил, успіхів у навчанні і всіх ваших справах, миру й злагоди, добра й терпіння! Нехай благодать Божа через окроплення святою водою торкнеться серця кожного!» Діти раділи й посміхалися, сяяли очима і простягали долоньки, коли краплі благодатної вологи потрапляли на їх обличчя. Під спів тропаря свята Богоявлення півчими кліросу священик обійшов усі поверхи, окропивши святою водою молитовну кімнату, де проходять години духовного спілкування, бібліотеку, спортивний зал, навчальні кабінети і затишні спальні кімнати, службові приміщення та різні зони відпочинку й творчості. Побував і в їдальні та харчоблоці, звернувшись із добрими побажаннями до персоналу. Завітав і в те крило приміщення загальноосвітнього закладу, де розташований Центр корекційної роботи...

Тихо линули слова молитовного піснеспіву: «Во Иордане крещающуся Тебе, Господи, Троическое явися поклонение: Родителев бо глас свидетельствовавше Тебе, возлюбленнаго Тя Сына именуя, и Дух в виде голубине, извествоваше словесе утверждение. Явлейся, Христе Боже, и мир просвещей, слава Тебе…»

Атмосфера зустрічі була наповнена теплом і щирістю та непідробною радістю дітлахів…

Дирекція КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» і педагоги закладу подякували священику за участь у морально-духовному вихованні учнів та постійну молитовну підтримку. А дівчатка і хлопчики розповідали про свої будні, ділилися новинами і запрошували в гості.

Прес-служба Бердичівського благочиння.
Роздiл: 
Новости Благочиний