Своєю колядою радує Новоград-Волинський!

10.01.2013

Своєю колядою радує Новоград-Волинський!Своєю колядою радує Новоград-Волинський!

8 січня 2013 року, у другий день Різдва Христового, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав свою другу кафедру, місто Новоград-Волинський та звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

Перед входом до храму, Владику, із квітами та теплими привітаннями зустріли представники світської влади. На паперті собору, дітки, вбрані у народну вишиванку вручили архіпастирю запашний коровай та привітали різдвяними піснями. У самому ж храмі на архієрея вже чекало духовенство, серед яких намісник собору, прот. Валентин Мороз, благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу, прот. Стефан Маревич та священство району.

Після урочистої зустрічі, Владика Никодим очолив Святу Божественну Літургію. Окрім духовенства Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Городницький Олександр. Приїзд двох Житомирських архіпастирів та соборна молитва духовенства зібрала чимало вірян, і не тільки дорослих, а й маленьких діточок.

Завершилася молитва святковими вітаннями Владики Никодима та Владики Олександра. Милості Божої, теплоти душевної та постійного затишку побажали прихожанам архієреї. В знак звершеного богослужіння та свого візиту, архієпископ Никодим вручив кожному єпархіальний карманний календарик, а також преподав своє святительське благословіння.

О третій годині, урочистості з нагоди свята Різдва Христового продовжилися у Новоград-Волинському Плаці Культури, де своїми колядками вінчували та радували жителів міста більш ніж 30 хорів району. Під час вітань колективів, маленькі дітки підходили до Владики, розповідали різдвяні віршики та співали колядки. За свої старання і таланти найменші отримували іконочки та солодкі подарунки, так звану заслужену "коляду".

Свято Різдва Христового у місті Новограді-Волинському стало надзвичайно торжественною та феєричною подією. Під час благодійного вечору колядок були зібрані певні кошти, котрі підуть на оздоровлення дітей-сиріт Житомирської єпархії.

Своєю колядою радує Новоград-Волинський!