СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА ТА ЗБОРИ РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

25.08.2014

16 серпня 2014 року з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, відбулася загальна сповідь духовенства благочиння, яка стала доброю традицією сприятливого часу церковного посту. Так й в цей благословенний Успенський піст вибраний день став днем сповіді,соборної молитви та освячення від однієї Чаші - Христа Бога нашого.

Соборну Божественну літургію в день пам’яті преподобних Ісаакiя, Далмата i Фавста (ІV – V) очолив благочинний Романівського округу протоієрей Ярослав Коверчук.

По закінченню Літургії були проведені збори благочиння, на яких вирішувалися і обговорювались церковні питання. Благочинний довів до відома священиків інформацію отриману на архієрейському зібранні в місці Житомирі.

Прес-служба Романівського благочиння

СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА ТА ЗБОРИ РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ