Сповідь духовенства Попільнянського округу.

04.04.2013

Великий піст – це час, коли кожен православний християнин задумується над своїм життям. У ці дні нерідко навіть ті, хто не відвідує храм регулярно, йдуть до сповіді і причастя.

Покаяння необхідне кожному. Сповідь – це таїнство нашого єднання з Богом, від якого ми віддалилися через свою гріховність.

Преподобний Серафим Саровський говорив, що різниця між великим святим і великим грішником полягає в ступені віддаленості від Бога чи ступені наближення до Нього. Тобто, в суті своїй кожна людина – і святий, і грішник – перебувають на шляху до Бога. Тільки один своїми пристрасними молитвами і щирими покаяннями наближається до мети, а інший стоїть на місці, або й віддаляється від Бога. Саме для такого наближення до Євангельського ідеалу І даний нам Великий піст.

3 квітня 2013 року, у середу третьої седмиці Великого посту, коли свята Православна церква вшановує преподобного Серафима Вирицького, у Свято-Вознесенському храмі села Андрушок було звершено сповідь духовенства Попільнянського округу.

Сповідь приймав духівник благочиння протоієрей Олексій Бусько.

Після сповіді було звершено соборну Божественну літургію, яку у співслужінні районного духовенства очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис.

По завершенні богослужіння благочинний подякував священству за спільну молитву і привітав усіх із прийняттям Таїнств сповіді та причастя.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Сповідь духовенства Попільнянського округу