Соборне служіння на місці майбутнього храма!

13.04.2018

10 квітня вівторок світлої седмиці в с.Андріївка Пулинського округу відбулась соборна святкова літургія та хрестний хід, на місці де буде побудовано новий храм. Богослужіння очолив в.о. благочинного ієрей Андрій Фатич в співслужінні духовенста району.

В цей прекрасний сонячний Пасхальний день зібралось чимало прихожан та діток, не тільки з с. Андріївка а із ближніх сіл, вірні причастились святих Дарів, за літургією умілітельно співав хор з с.Соколів. Отець Андрій в своїх словах торкнувся свята Воскресіння Христова та побажав мешканцям с.Андріївка побудувати храм який буде їм служити особливим місцем
спілкування з Господом.

Протоієрей Васілій Гриневич настоятель майбутнього храму, подякував отцю благочинному та духовенству за соборну службу, після якої була святкова трапеза.

Прес-служба Пулинського благочиння.