Ще два храми на житомирщині увінчалися новими Хрестами.

05.11.2012

Владика Никодим звершив чин освячення надкупольних ХрестівВладика Никодим звершив чин освячення надкупольних Хрестів

3 листопада 2012 року, відразу дві, по однаковому довгоочікувані та пам'ятні події відбулися у селищі Черняхові та місті Житомирі - чин освячення надкупольних Хрестів, який звершив керуючий єпархією, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Хрест є центральним моментом у таємниці спокути світу і людського спасіння. Через Хрест сталося одкровення світу предвічної Божої Любові. Дивлячись на Хрест, древній світ зрозумів, що Бог торжествує не так, як може торжествувати людина. Торжество Боже в любові, у відданості, у жертовному служінні світу.

Саме Хрест, як знаряддя ганебної страти Господь Ісус Христос освятив Своїми стражданнями і Своєю Кров’ю, зробивши його знаряддям нашого спасіння. Хрест став жертовником, на якому була принесена всесвітня спокутувальна Жертва. Хрест є видиме висловлення вірувань християнства, найкоротший символ віри.

На святкове освячення нових Хрестів для Свято-Георгіївського храму смт. Черняхова зібралося чимало прихожан. Із Хрестом та щирими теплими вітаннями Владику Никодима зустрічав настоятель парафії архім. Климент (Пінчук). Після звершення святкового дійства Архіпастир привітав черняхівчан із довгоочікуваною подією, а також подякував всім за радість спільного молитовного спілкування, подавши кожному своє святительське благословення.

Тим часом у місті Житомирі, прихожани Свято-Миколаївського храму, що на Смолянці, уже чекали на свого улюбленого Владику, котрий і очолив у співслужінні настоятеля парафії прот. Стефана Періга чин освячення надкупольних Хрестів.

По завершенні урочистої молитви, архієпископ Никодим привітав усіх присутніх із святом і промовив настановче слово проповіді. Отець Стефан подякував Владиці за звершене освячення та святительську молитву, побажавши крепості, духовного піднесення та довгих років життя.

Приємно було побачити сльози радості у очах вірян, адже ще два храми на Житомирщині увінчалися золотими Хрестами.

Владика Никодим звершив чин освячення надкупольних Хрестів