Розпочався православний дитячий літній табір «Стежина до Бога»

01.07.2016

1 липня 2016 року, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського свою роботу розпочав літній православний дитячий табір «Стежина до Бога». Цьогоріч табір при Житомирській єпархії ювілейний, адже проводиться вп'яте. Розташований на базі санаторію у с. Дениші.

У різні роки в таборі оздоровлялись, відпочивали та духовно розвивались дітки різних категорій, цього ж літнього періоду - діти учасників АТО (15 осіб) та діти, батьких котрих позбавленні піклування (5 осіб). Усі дітки із Житомирсьої єпархії, віком від 7 до 14 років. У православному таборі відпочиваючі будуть знаходитись цілодобово, під наглядом та піклуванням чотирьох вихователів та одного священика. Кожний день буде розпочинатись та завершуватись спільною молитвою. Також діти будуть харчуватись чотири рази на день.

У планах проведення табору: приємний відпочинок, нові знайомства та спілкування, інтерактивні та розважальні ігри на свіжому і чистому повітрі, бесіди із священиком та вчителями на духовні та цікаві світські теми, відвідування святинь, храмів та музеїв міста Житомира, а також багато іншого.

Мета проведення літнього відпочинку - надати можливість дітям гарно відпочити, отримати нові враження та захоплення, підкріпитись фізично та найголовніше отримати духовні знання та православне бачення відпочинку.

Наразі, у перший день по приїзді, дітки були поселені у комфортні номери. Усі влаштувавшись та розібравши речі зібрались на молебень перед початком доброї справи. Молебне служіння звершив духівник табору, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Миколай Синюк. Отець Миколай помолився разом із дітками, усіх покропив святою водою та побажав добре відпочити, набратись фізичних сил і духовно вдосконалитись.

Діти із великою радістю очікують приємно та корисно провести час у літньому православному таборі «Стежина до Бога»

Розпочався православний дитячий літній табір «Стежина до Бога»