РОМАНІВ ПРОСЛАВЛЯЄ РІЗДВО

14.01.2017

Сьогодні Ангельський світ радіє на небі і людський рід веселиться на землі, співаючи “Слава в вишніх Богу і на землі мир, в людях благовоління” (Лк. 2,14). Цими словами Ангели оспівували новонародженого Христа, цими словами Ангели вітали пастухів, які першими поклонилися Господу Іісусу. Цими словами вітали парафіян і вихованці недільної школи Свято-Успенського храму смт Романів.

На другий день Різдва Христового, в день пам’яті собору Пресвятої Богородиці, по закінчені Божественної літургії дітки недільної школи підготували святкове різдвяне театральне дійство – вертеп під назвою «Різдвяна історія». Після виступу, за гарні привітання, з рук священнослужителів дітки недільної школи та всі дітки, які прийшли у храм Божий, отримали солодкі подарунки.

На завершення настоятель Свято-Успенського храму смт Романів отець Ярослав привітав усіх присутніх з великою радістю Різдва Христового.

Більш як дві тисячі років, відділяють нас від святої віфлеємської ночі, яка сповістила світу тайну Боговтілення. Відтоді минуло багато часу, але Бог, що зійшов з неба і став людиною “нас ради людей і нашого ради спасіння“ як тоді, так і сьогодні ходить під дверима нашого серця і стукає бажаючи вечеряти разом з нами. (Откр. 3.20.) Адже Той, що живе в неприступному світі, сьогодні з’являється на землі. І ми бачимо тайну: Бога – в людині, Творця – в творінні, Владику неба і землі – Немовлям в убогому вертепі.

Отож відкриймо наші серця для новонародженого Богомладенця Христа, який знайде в них вертеп і ясла, бо тільки Він для нас “Дорога, Істина і Життя“ (Ін. 14.6.)

Станьмо подумки біля печери, де колись народився Христос, і поклонімося Йому разом з чистосердечними пастухами та мудрими волхвами і замість золота, смирни і ливану принесемо в дарунок Богонемовляті красу наших душ і чистоту наших сердець.

Прес-служба Романівського благочиння.

РОМАНІВ ПРОСЛАВЛЯЄ РІЗДВО