Різдвяну радість подарували підопічним Бердичівського геріатричного пансіонату

11.01.2017

У дні Різдвяних святок до Бердичівського геріатричного пансіонату завітали клірик Свято-Миколаївського собору протоієрей Роман Натальчук та церковні півчі.

Зранку до будинку престарілих прибули давні і добрі друзі, котрі декілька років поспіль вітають мешканців і персонал закладу з Різдвом Христовим. Прийшла радість, яка на деякий час допомогла відсунути хвороби та печалі і трохи забути про негаразди. «Такі зустрічі й спілкування зі священиком дуже потрібні нашим підопічним, – переконана молодша медична сестра Наталія Бочковська. – Вони – наче діти, яким особливо необхідні увага і турбота. Люди тягнуться до батюшки, їх спраглі втомлені душі потребують духовної підтримки. Посіяні зернятка доброти проростуть в їхніх серцях…»

Протоієрей Роман Натальчук зачитав присутнім Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та привітав усіх зі світлим і радісним святом: «Нехай Господь благословить вас миром та злагодою, нехай пошле землі нашій щастя, спокій і порозуміння! Сил вам духовних та тілесних, здоров’я, терпіння і взаємоповаги. Нехай ці чудові зимові свята принесуть гарні почуття!»

Регенти кліросів Свято-Миколаївського собору матушка Олена Натальчук та Олена Лисай і півчі Надія Ковальчук, Юлія Вінничук, Наталія Назарова та Романа Вахницька дарували стареньким Різдвяні піснеспіви. Колядки охоче слухали як люди поважного, так і молодшого віку. Вони зібралися у холі геріатричного пансіонату біля ошатної ялинки з сяючими іграшками: хтось дістався сам, комусь допомогли друзі й працівники закладу…І легка посмішка торкалася вуст, і променіли світлом очі, і накочували спогади…

«Яке задоволення – слухати святковий спів! – говорить Марія Будківська з Ружинського району. – Я сама знаю чимало колядок та щедрівок і люблю співати. Давно залишилась одна і вже перебуваю в пансіонаті 12 років… Велика радість – ці різдвяні дні…»

Широко і струнко розливалися голоси півчих, котрі прославляли Народження Ісуса Христа та щиро і тепло бажали світлої радості й хороших днів у році: «Святий вечір, добрий вечір усім людям на здоров’я…»

У тиші лунали колядки: ліричні і жартівливі, протяжні та веселі – вони тішили душу, хвилювали й радували:

Добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся!
Ой радуйся, земле, Син Божий народився!

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Різдвяну радість подарували підопічним Бердичівського геріатричного пансіонату