Пулинське благочиння. Архіпастирський візит та колядки!

11.01.2020

11 січня 2020 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Пулинське благочиння Житомирської єпархії. Його Високопреосвященство зустрічало духовенство району та громада Свято-Різдво-Богородичного храму, що в селищі Івановичі.

Перед початком святої літургії митрополит очолив освячення Престолу. За чинопослідуванням Владиці співслужили: благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), благочинний Пулинського району протоієрей Андрій Фатич та священики Пулинського благочиння. Відразу після закінчення освячення та облаштування престолу було розпочато Божественну Євхаристію.

Під час богослужіння присутні у храмі піднесли молитву за мир в Україні.

Наприкінці літургії архіпастир подякував усім за молитви, привітав із Різдвяними святами та побажав миру і злагоди у кожну родину.

Також цього дня у благочинні відбувся благодійний вечір колядок. У часі проходження заходу виступали різні церковні і світські колективи всього Пулинського району. Дивували колядками і вінчуваннями дітки та молодь.

Також було проведено збір коштів для потребуючих. Насамкінець митрополит Никодим висловив усім присутнім в залі глибоку вдячність за присутність та разом із народом заколядував.