Престольне свято в Озерному: архієрейське богослужіння в день пам'яті святих Кирила та Мефодія.

24.05.2023

24 травня 2023 року, в день пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, учителів Слов’янських, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Кирило-Мефодіївському храмі с. Озерне.

Митрополиту співслужив настоятель парафії, благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький та священики Житомирського району.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Також були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Наприкінці літургії був звершений хресний хід.

Після завершення богослужіння Владика Никодим звернувся до усіх присутніх словами проповіді, а також привітав настоятеля, духовенство та вірян із Престольним торжеством.

Пресслужба Житомирської єпархії.