Престольне свято у Свято-Іоано-Богословському храмі села Голубятин

11.10.2013

Погожим і багатолюдним видалось цьогорічне престольне свято у Свято-Іоано-Богословському храмі села Голуб’ятин, що в Попільнянському крузі, яке відзначають тут 9 жовтня, у день пам'яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

Після акафіста і молебня розпочалося соборне богослужіння, яке очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис.

З проповіддю про життя та діяння апостола і євангеліста Іоанна Богослова до присутніх звернувся ієрей Сергій Мельничук - настоятель Свято-Троїцького храму села Жовтневе.

Потім освятили воду в церковній криниці та звершили хресний хід навколо храму. Наразі варто додати, що храм у селі Голуб’ятині споруджено декілька років тому і нині він один з найошатніших у районі, в будь-яку пору року приємно вражає порядком як всередині, так і зовні.

Звісно, що до престольного свята парафіяни подбали про це особливо – акуратно підстрижені газони, любовно доглянуті різнобарвні осінні квіти додавали урочистості і святкового настрою.

По завершенні богослужіння до прихожан та гостей храму звернувся благочинний протоієрей Петро Лис. Привітавши всіх зі святом і побажавши добра й здоров’я, Божого благословіння і такої ж любові до Хреста Спасителя та один до одного, яку мав Іоанн Богослов, благочинний закликав віруючих з різних парафій молитись за збереження православної віри і єдність канонічної церкви.

Завершилося святкування в Голуб’ятині спільною трапезою.

Прес-служба Попільнянського благочиння.