Престольне свято Свято - Варваринської парафії.

19.12.2011
Престольне свято  Свято - Варваринської парафії.

17 грудня, коли свята Православна Церква вшановує пам'ять святої великомучениці Варвари, своє престольне свято відзначила Свято-Варваринська парафія с. Бежева Черняхівського району.

У день свята до сільської церкви з’їхалась велика кількість поважних гостей. Серед яких були присутні: благочинний Черняхівського округу архім.Климент (Пінчук), благочинний Чуднівського округу прот.Вадим Шапран, духовенство Черняхівського і Коростишівського благочиній.

Храм наповнився паломниками, що прибули з навколишніх сіл.

О 7 годині розпочався водосвятний молебень, який звершив духівник благочиння прот.Володимир Ковальчук.

Божественну літургію очолив архім. Климент (Пінчук).

Після прочитання Євангелія, з повчальним словом, розкриваючи зміст свята, звернувся о. Вадим Шапран.Престольне свято  Свято - Варваринської парафії.

На завершення хресної ходи та подячного молебню привітальними та теплими словами поздоровив парафіян о.Климент.

У свою чергу настоятель парафії, свящ. Богдан Козеренко подякував усім за спільну молитву і побажав заступництва святої великомучениці Варвари.

Прес-служба Черняхівського округу

Престольне свято  Свято - Варваринської парафії.Престольне свято  Свято - Варваринської парафії.Престольне свято  Свято - Варваринської парафії.