Престольне свято лікарняного храму!

27.06.2018

14 червня церква згадує пам'ять, святого преподобного Агапіта Печерського, лікаря безмездного. Особо його величали у лікарняному храмі, Андрушівського благочиння.

На свято прибуло багато прихожан святого храму, а також гостей з інших парафій які шанують пам'ять великого угодника Божого, Агапіта Печерського, частиця мощей якого знаходиться у нашому храмі. Як за звичаєм перед Божественною літургією, був відслужений акафіст преподобному, після чого почалась святкова Божественна літургія, очолив яку благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів), якому співслужили настоятель храму прот. Святослав Гаврилів і священики благочиння.

Після святкової Божественної літургії відбулася хресна хода навколо храму. В свою чергу настоятель храму подякував Благочинному і священикам, що прибули розділити радість свята, а також тим благодійникам які приймали активну участь в житті храму.

Прес-служба Андрушівського благочиння.