Престольне свято храму на честь преподобного Серафима, Саровського чудотворця.

01.08.2013

Престольне свято храму на честь преподобного Серафима, Саровського чудотворця.1 серпня 2013 року, в день святкування обрітення мощей преподобного Серафима, чудотворця Саровського, своє престольне свято урочисто відзначила Свято-Серафимівська парафія, що знаходиться на території Житомирського військового госпіталю.

Престольне свято храму на честь преподобного Серафима, Саровського чудотворця.У переддень святкування, настоятель храму, протоієрей Димитрій Гайдай звершив урочисту Всенічну із чином Літії. У сам же день торжества був відслужений водосвятний молебень, а також звершена Божественна літургія.

Престольне свято храму на честь преподобного Серафима, Саровського чудотворця.Молитовно підтримати і розділити урочистість свята на богослужіння прибули: настоятель Свято-Петропавлівського храму с. Барашівка ієрей Ігор Дунець та настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму с. Оліївка ієрей Володимир Івасенко.

Насамкінець молитви священики привітали настоятеля і присутніх вірян та гостей із престольним святом та днем пам'яті великого угодника Божого, преподобного Серафима Саровського. В свою чергу, отець Димитрій висловив слова щирої вдячності священикам що прибули на богослужіння, побажав довголіття, мудрості та духовної наснаги на пастирському шляху.

Престольне свято храму на честь преподобного Серафима, Саровського чудотворця.