Престольне свято храму архідиякона Стефана у Парипсах!

11.01.2020

9 січня 2020 року, у третій день Христового Різдва, свята православна Церква згадує пам'ять первомученика та архідиякона Стефана. Цього дня святкова Божественна літургія була звершена у храмі в честь цього святого в селищі Парипси, що у Попільнянському благочинні.

Богослужіння очолив благочинний району, настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Петро Лис. Отцю благочинному співслужив настоятель парафії протоієрей Андрій Гороцюк та інші. Літургія цього свята зібрала у храмі чимало місцевих прихожан та гостей.

Наприкінці богослужіння протоієрей Петро привітав настоятеля та вірян із престольним торжеством, побажав миру, єдності, Божої допомоги у всіх починаннях. Також усіх зі святом привітали дітки воскресної школи, що діє при храмові.

Прес-служба Попільнянського благочиння.